РЕЗУЛЬТАТ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ КАНІВСЬКОГО ВІЙСЬККОМАТУ

31 грудня завершився осінній призов. Загалом планове завдання на Канів та район складало 34 особи – всього було укомплектовано  27 чоловік.

«Існує неявка призовників через трудову міграцію та проживання не за місцем реєстрації. Багато – ігнорують повістки і запрошення.  На деяких призовників було накладені штрафи за неявку до призовної частини за викликом»,  – розповідає військовий комісар Канівського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Ігор Шишка.

Але є і позитиви. Цього осіннього  призову Степанецька ОТГ та, на той час, Таганчанська сільська рада перевиконала планове завдання. Були й добровольці, молоді хлопці 18-ти та 19-ти років написали заяву та пішли служити на строкову службу. Як бачимо, ще є бажаючі іти служити, які планують своє майбутнє життя. Вони нам телефонували, один служить у розвідці, інший в морській піхоті. Всі задоволені.

Нині у Канівському військкоматі триває приписна кампанія юнаків, яким у цьому році виповнюється 17 років, а це близько 150 чоловік Канівського району та розпочинається підготовка до весняного призову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *