Майстер із Литвинця сконструював дитячий мотоцикл

Охоронець за професією, повар за спеціальністю та «майстер на всі руки» – Віталій Незамай, який проживає у Литвинці, власноруч сконструював дитячий мотоцикл для свого сина Славка.

Передає журналіст газети «КаніВчанка».

«Одного разу діти в мережі інтернет побачили схожий мотоцикл і почали просити купити його. Але для того, щоб придбати цей дитячий транспорт, мені б довелося продати свій автомобіль, оскільки ціна була захмарною. Тож, ми вирішили сконструювати його самостійно», –  розповідає Віталій.

В інтернеті інформації про побудову такого мотоцикла замало, проте це не стало на заваді у роботі Віталія.

І вже через півроку діти були у захваті від татового творіння. Чоловік розповідає, для виготовлення рами він взяв профільну трубу,  мотор – від бензопили «Дружба 4», ще деякі запчастини від бензопили «Урал», передня вилка  це амортизатор від автомобіля «Ланос», руль від велосипеда, а колеса від тачки. Чохол до мотоцикла пошила місцева майстриня. «В нього підйомність до 110 кілограм і набирає швидкість до 50 км/год. Не зважаючи на те, що 90% всіх запчастин він придбав на брухті, обійшовся такий мотоцикл чоловікові в 3 500 гривень. Із нового ми докупили колеса, тормозні диски, ручки та дзеркала», –  додає чоловік.

До цього Віталій вже змайстрував токарний станок, мотоблок, свій самодільний зварювальний апарат. Наразі чоловік веде свій Ютуб-канал та мріє ще сконструювати міні-трактор.   Посміхаючись чоловік додає, що до переїзду в село Литвинець він спочатку збудував майстерню, а потім власний будинок.

Славка і його дитячий мотоцикл знають всі на селі. На свята він катає інших дітлахів села на своєму мотоциклі. І  у свої 11 років, окрім того, що допомагає батькам, хлопець  вже пише програмування. І хоча у школі в Славка з англійською виникають певні труднощі, то при написанні програм іноземна мова хлопцеві дається легко.

У майбутньому він пообіцяв показати для читачів свої власні творіння, над якими наразі хлопець працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *