Від російських ракет під Черкасами загинув залізничник

Про це розповів голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, передає “24 канал“.

«Загиблий обслуговував залізничну колію й саме перебував на чергуванні. Він діяв відповідно до сигналів ракетного нападу, але цивільна інфраструктура не пристосована до захисту повною мірою», – заявив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як зазначив глава Черкаської ОВА, коли сталися надзвичайно потужні вибухи, які завдали великих руйнувань, чоловік потрапив у зону ураження ракети. Крім того, Табурець повідомив, що ще 3 людей, які отримали поранення, зараз перебувають у критичному стані. За його словами, зараз їм надають необхідну допомогу.

Табурець також розповів, що внаслідок ракетних ударів російських загарбників по Черкащині постраждав об’єкт цивільної інфраструктури поблизу обласного центру. Загалом підтверджено 2 ворожі «прильоти» поблизу міста Черкаси.

«На жаль, ці ворожі заходи дісталися й до Черкащини, до мирного краю. І зараз, коли говоримо про ситуацію в країні в цілому, кажемо про те, що люди сильні та налаштовані на перемогу. Черкащани посилають підтримку як сусіднім областям, так і всій Україні», – наголосив Табурець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *