Ще двом військовим з Канівської громади виплатять грошову допомогу

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради.

Нагадаємо, жителі Канівської громади, які були мобілізовані або зараховані для проходження служби в Збройних Силах України за контрактом, отримують з міського бюджету одноразову грошову допомогу в розмірі 20 тис.грн.

Цього разу надійшло звернення від 2-х жителів Канівської МТГ. Відтак, з бюджету буде виділено на ці цілі 40 тис.грн. Депутати підтримали проект рішення одноголосно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *