Заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України

Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме 29 серпня, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Цього дня на всій території України заплановано проведення низки пам’ятних та національно-патріотичних заходів, зокрема Всеукраїнської акції пам’яті “Сонях”, передбачено приспущення Державного Прапора України, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні й радіо, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України. О 10:00 буде оголошено загальнонаціональну хвилину мовчання.  Україна об’єднається в шані і вдячності нашим співвітчизникам, які, відстоюючи свободу і незалежність країни, віддали свої життя в ім’я майбутніх поколінь, зберігши тим самим мирне життя на більшій території України.

У Каневі о  10:00 відбудеться мітинг-реквієм до дня пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (Пам’ятний знак захисникам України (Площа Т. Г. Шевченка) та о 20:30 показ художнього фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас» (Кіноконцертний майданчик ім. Ю. Іллєнка).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *