У Бобрицькій громаді відкриють унікальну кімнату для реабілітації особливих дітей

Ресурсна кімната для занять дітей з особливими потребами, з секцією для дозвілля дошкільнят і школяриків, відкриється восени у Бобрицькому ліцеї.

 За словами начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобрицької сільської ради Анни Бабенко, у  ресурсній кімнаті розвиватимуть потенціал особливих діток – і, водночас, поряд буде можливість просто погратися і відпочити для усіх вихованців ліцею. У кімнаті буде басейн  з кульками, скеледром, шведська стінка, крісла-груші, диванчики, столик з піском, роллердром, килимки з камінчиками та сенсорна дошка для розвитку тактильних відчуттів і моторики. Розвиваючі заняття та лікувальна фізкультура вкрай необхідні для 5 особливих діток громади, що навчаються у 3 інклюзивних класах ліцею, а просто відпочивати і розважатися тут зможуть 115 школярів та дошкільнят.

За словами голови Бобрицької громади Олени Штефан, відкриють ресурсну кімнату у вересні. Для її облаштування було витрачено до 100 тисяч гривень коштів самої громади та  благодійного фонду “МХП-Громаді”.

2 thoughts on “У Бобрицькій громаді відкриють унікальну кімнату для реабілітації особливих дітей

  1. Маразм та відмиття коштів… Басейн))) У школі не вистачає класів для навчання!!! Ідіоти… І фото потрібно ставити реальне а не те що тут… Видно кошти в басейні відмивали))) Бабенко Шелеста варта!!! А Штефан мабуть кульки отримала (з грошима)!!!

  2. Відмивають гроші, як завжди … На вибори потрібні кошти для підкупу (ковбаса, крупи, тощо). По невеликих селах їздять і агітують за Штефанку . В селі проблеми з водою, а вони собі премії виписують і штат розширяють. Половина сільської ради гуляють без діла, коли туди не зайдеш… Цікаво, що Штефанка свою рідну сестру взяла працювати бухгалтером (сімейний підряд)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *