На вулицях Яблунівській, Смолятича і Ольги Кобилянської відремонтували дороги

Нещодавно завершилися ремонтні роботи на дорогах по вулицях Ольги Кобилянської, Смолятича та Яблунівській, що у Каневі.

Повідомляє міськрада.

Так, цьогоріч завершено асфальтування дороги по вулиці Ольги Кобилянської. Частину автошляху тут відремонтували в минулому році. Планувалося, що цього року ремонт цієї вулиці буде закінчено.

– Уже хотіли класти асфальт. Однак, спочатку вирішили оновити водогін, і лише потім ремонтувати дорогу. Практикуємо так уже не вперше, – зауважує Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Роботи по заміні водогону проводилися силами КП «Управління ВКГ».

– Водогін по цій вулиці вже був зношений, мав велику імовірність поривів і украй потребував заміни, – говорить головний інженер Володимир Цюкало. – Ми проклали більше 200 метрів нового водогону. Вартість робіт склала близько 100 тис.грн. Лише матеріали вартували 60 тис.грн.

Зрештою, роботи по заміні водогону було завершено. І розпочалося, власне, асфальтування. Цьогоріч тут поклали 748 кв.м. асфальту, що обійшлося в 440 тис.грн.

На вул.Смолятича покладено 735 кв.м. асфальту

Завершено ремонтні роботи і на вулиці Смолятича у Каневі. Тут силами підрядної організації ТОВ «Канів-Граніт» покладено 735 кв.м. асфальту.

Договір за виконання ремонту дороги укладено на суму 475 тис.грн.

Контролювали хід виконання робіт як Канівський міський голова Ігор Ренькас, так і місцеві жителі, які з радістю зустрічали асфальтоукладника та іншу дорожньо-будівельну  техніку на своїй вулиці.

Відремонтовано дорогу до Королівської криниці

800 кв.м. дорожнього полотна облаштовано щебеневим покриттям по вулиці Яблунівській, в напрямі одного з туристичних об’єктів Канева – Королівської криниці.

– Щебеневе покриття облаштовано товщиною 12 см. Завдяки проведенню тендерної процедури вартість робіт знизилася і вартуватиме нам 358 689 грн. А на конкурс виносився проект з бюджетом 405 538 грн., – говорить міський голова. – За домовленістю цьогоріч ми оплатили лише частину робіт – по 100 тис.грн. за кожну з вулиць. Решту – повертатимемо вже в наступному році, але новими рівними дорогами містяни ходять на цих вулицях вже сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *