«Червона» зона у Каневі: які обмеження та карантинні заходи запроваджуються з понеділка?

З 00:00 год. понеділка, 5 жовтня в Каневі починають діяти нові обмеження відповідно до встановленої в місті «червоної» карантинної зони.

Повідомляє Канівська міська рада.

Нагадаємо, напередодні, 1 жовтня  державна комісія ТЕБ та НС переглянула зонування в країні. До «червоної» зони  потрапили лише два міста в Україні – Канів і Тернопіль.

– Це пов’язано зі стрімким ростом захворювань у вищезазначених населених пунктах – так з 17 по 30 вересня (14 календарних днів) у Каневі захворіло 159 осіб, – наголосив керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

Рішення держави змусило місцеву комісію з питань ТЕБ та НС переглянути діючі протиепідемічні заходи та посилити їх відповідно до вимог законодавства,  а саме:

З понеділка, 5 жовтня в Каневі:

– призупиняється рух громадського транспорту маршрутів загального користування;

– відвідування закладів освіти;

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, сфери побутового обслуговування населення;

– призупиняється прийом громадян у всіх структурних підрозділах виконавчого комітету Канівської міської ради та інших установах бюджетної сфери.

Обмеження вводяться на наступні 14 календарних днів. Відповідне рішення було ухвалено в ході чергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС у п’ятницю, 2 жовтня.

One thought on “«Червона» зона у Каневі: які обмеження та карантинні заходи запроваджуються з понеділка?”

  1. Червона карантинна зона передбачає низку нових обмежень, зокрема, на два тижні призупиняється рух міського громадського транспорту за маршрутами №1, №2, №4, №5. Вже вирішено питання щодо підвезення лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *