*«Усі ми пасажири одного корабля, що називається Земля»

Суттєві зміни клімату відчули в усьому світі: підняття середньорічної температури, танення льодовиків, засуха, збільшення викидів парникових газів, руйнівні урагани, падіння рівня підземних вод… Ці зміни можуть стати незворотними,  якщо і далі їх не помічати і нічого не робити.

Світ дійшов до стану коли рівень споживання вище рівня відтворення, природа не встигає відновлюватись, почалось самознищення людства. Причиною цих змін є діяльність людини. Ми забруднюємо оточуюче середовище, безжально вирубуємо ліси, порушуємо природні русла річок, використовуємо артезіанську воду для технічних потреб, знищуємо тварин з Червоної книжки, не усвідомлюємо наслідків використання пластику… Ми крадемо майбутнє наших дітей і онуків, – всієї чарівності природи вони можуть не побачити.

Сучасні екологічні проблеми стають все більш актуальними для людства, а тому екологічні партії практично у всіх країнах Європи є у владі. Ми почали усвідомлювати, що проблеми екології набули не тільки регіонального, але і загальнодержавного значення, стали одним із головних чинників національної безпеки України.

Партія Зелених України має свою славну історію і завжди стоїть на позиціях захисту довкілля, проти зміни клімату, а екологія – основа політики партії. Ми закликаємо не воювати з Природою, а розвиватись і жити в гармонії з нею. Ми послідовні в своїх діях і не змінюємо своїх цілей – зробити місто комфортним для життя.

Канівцям варто проголосувати на місцевих виборах 2020 року за нашу команду, за Партію Зелених України саме тому, що ми є партією з ідеологією життя, яка зрозуміла кожному і є актуальною. Ми справжня партія, а не разовий політичний проект, створений виключно під вибори. Нас завжди можна спитати, що ми обіцяли і що зробили. Нам є про що звітуватись. Мені  не соромно за свою команду. Ми – команда, єдина з громадою. Ми разом робимо місто кращим.

*Володимир Коржов.

Голова Канівської міської організації Партії Зелених України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *