У Каневі опалювальний сезон розпочинається з 16 жовтня

Рішення виконавчого комітету «Про початок опалювального сезону 2020-2021 років» ухвалили в ході останнього засідання у середу, 7 жовтня.

Відтак, для населення, яке проживає у приватних будинках і використовує природний газ/електричну енергію для їх опалення, опалювальний сезон розпочинається з 16 жовтня.

Для всіх комунально-побутових підприємств міста опалювальний сезон стартує при зниженні середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох діб нижче +8 градусів за Цельсієм з наступної доби, але не пізніше 20 жовтня.

Члени виконкому поцікавилися, чи опалюватимуться навчальні заклади у разі, якщо «червону» карантинну зону в Каневі найближчим часом так і не скасують і діти не будуть ходити в школи і дитсадки.

Начальник відділу освіти Надія Голда відповіла, якщо відвідування закладів не відновиться освітні заклади будуть підключатися до тепла щойно розпочнуться морози, щоб не перемерзла система теплопостачання. Але задля економії температурний режим регулюватиметься і триматиметься на «мінімумі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *