Учениця Канівської гімназії стала переможницею Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Учениця 7 класу Канівської гімназії імені Івана Франка Євгенія Петреченко посіла перше місце на підсумковому етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Про це повідомила заступник міського голови Наталія Матінова в ході чергової апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 9 жовтня.

– Школярка здобула Стипендію Президента України, яку отримуватиме протягом 2020-2021 навчального року, – зазначила Н.Матінова. – А допомагала їй у цьому учитель української мови і літератури Бондаренко Наталія Леонідівна, яка є фіналістом  конкурсу «Учитель року-2018», отримала обласну премію ім.О.А.Захаренка та займає високу сходинку у рейтингу найкращих учителів України.

Також заступник міського голови зауважила, що з міського бюджету варто розглянути можливість виплати стипендій чи премій талановитим школярам. Це питання вже піднімалося раніше, зокрема 11 вересня, під час зустрічі  представників учнівського самоврядування з місцевою владою. Тому враховуючи актуальність порушеного питання, розробити відповідне Положення було доручено міському відділу освіти.

За інформацією Канівської міської ради

Фото:  Facebook сторінка Канівської гімназії імені Івана Франка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *