Степанецькому ліцею передали ключі від нового шкільного автобуса

 Степанецький ліцей отримав новий шкільний автобус. Його вартість сягає 1 млн 840 тис. гривень. 70% від його вартості профінансували з держбюджету, а 30% – зі скарбниці громади.

Про це йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Загалом шкільні автобуси та ключі від них було урочисто передано десятьом загальноосвітнім навчальним закладам області. Ще чотири прибудуть в школи до кінця жовтня, відзначив очільник області Сергій Сергійчук. Це стало можливим завдяки підтримці уряду та співфінансуванню з бюджетів громад Черкащини.

Забезпечення шкіл новими автобусами дасть можливість розвантажити маршрути, відмовитися від орендованих транспортних засобів та оновити існуючий автопарк. На сьогодні довіз організовують до 182 шкіл. На маршрутах 220 автобусів та 51 орендовані транспортні засоби.

Нині автобуси вже поїхали до навчальних закладів. Зокрема у Цибулівську опорну школу на Монастирищині, Моринський ліцей з дошкільною групою імені Героя Радянського Союзу А.П. Харковця на Корсунщині, Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі, Чижівську загальноосвітню школу, Вергунівську школу Червонослобідської сільської ради, Боровицьку школу Сагунівської сільської ради, Христинівський ліцей, Чорнобаївську школу, Драбівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Набутівської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти Степанецької ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *