У Каневі відновлять рух громадського транспорту та роботу КП «Авто-Ріка»

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання комісії ТЕБ та НС, що відбулося у п’ятницю, 16 жовтня.

Повідомляє Канівська міська рада.

Враховуючи, що 25 жовтня відбудуться місцеві вибори, місцева комісія звернулася до державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням відновити рух міського громадського транспорту та дозволити здійснювати посадку пасажирів на міжміські та міжобласні рейси на території КП «Авто-Ріка». Державна комісія ТЕБ та НС таке послаблення дозволила.

Відтак, транспорт в Каневі «пускають» з понеділка, 19 жовтня.

– Поки що отримали такий дозвіл на тиждень – з 19 по 25 жовтня. Як буде далі – покаже показник захворюваності, – наголосив голова комісії з питань ТЕБ та НС, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик.

Нагадаємо, відповідно до нового карантинного зонування Канів знову в «червоній» карантинній зоні. Цього разу «червоними» стали 68 адміністративних одиниць, в тому числі, 9 обласних центрів.

На Черкащині, окрім Канева в «червону» карантинну зону увійшли Сміла і увесь Смілянський район.

Інші деталі засідання комісії з питань ТЕБ та НС згодом.

One thought on “У Каневі відновлять рух громадського транспорту та роботу КП «Авто-Ріка»”

  1. «Як бачите, вірус не відступає. І дуже важливо, наскільки всі будуть дотримуватися правил. Особливо, коли ми послаблюємо обмеження. Тому не втомлюся звертатися до киян: не нехтуйте своєю безпекою, своїм здоров’ям та здоров’ям людей, які поруч!  Щодо наступного етапу послаблень. Із дотриманням усіх норм та регламентів у Києві з 23 травня у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт (автобус, трамвай, тролейбус). Розпочнуть роботу магазини площею докв. м. Відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках, скверах, на прибудинкових територіях», – повідомив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *