Канів усе ще “червоний”: які обмеження у місті будуть діяти цього тижня?

Канів вкотре потрапляє до “червонної” карантинної зони у зв’язку з підвищеним рівнем захворюваності на COVID-19 у місті, повідомляється на сайті міськради.

 Як зазначив, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик, показник захворюваності повинен становити не більше 75 випадків за два тижні, а в Каневі захворіла 91 людина за 1 тиждень.

Згідно з рішенням комісії ТЕБ та НС з 2 листопада 2020 року починає діяти нове епідемічне зонування. Належність до “червоної” зони передбачає низку додаткових обмежень для мешканців міста. Вони визначені відповідними документами на державному та місцевому рівнях.

З понеділка,  2 листопада,  у Каневі будуть діяти наступні обмеження:

– відвідування закладів освіти здобувачами освіти, окрім вихованців закладів дошкільної освіти та художніх шкіл за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я вихованців;

– приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури;

– приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

– приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

– призупиняється прийом громадян у всіх структурних підрозділах виконавчого комітету Канівської міської ради та інших установах бюджетної сфери.

Громадський транспорт продовжує працювати за таких умов:

– заповнюваність тільки по кількості місць для сидіння;

– санітарна обробка транспортних засобів;

– використання засобів індивідуального захисту як для водіїв, так і для пасажирів.

Продовжать роботу і заклади громадського харчування ( з 07:00 до 22:00 години).

З 5 листопада комісія дозволила працювати дошкільним закладам та школі мистецтв (індивідуальні заняття).

Постановою КМУ визначено, що переглянути рішення щодо перебування населеного пункту в відповідній зоні можна тільки через два тижні. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”. Відтак про наступний перегляд карантинного зонування та подальше перебування Канева у “червоній” зоні стане відомо не раніше 13 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *