Обхід міста Канів: через складну геологію збільшують товщину основи дороги майже вдвічі

Обхід Канева – це 3,2 км дороги Н–02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка.

Повідомляє Служба автомобільних доріг у Черкаській області.

У рамках Великого будівництва в 2020 році розпочали капремонт обходу. Однак через складну геологію, вихід ґрунтових вод та незадовільний модуль пружності ґрунту роботи мали зупинити та переглянути проєкт.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звернулася до ДП «ДерждорНДІ» для проведення випробувань та надання рекомендацій.

Вирішити проблему науково-дослідний інститут запропонував трьома шляхами. Остаточне рішення залишалося за Науковою радою Укравтодору.

Що придумали?

Найоптимальнішим варіантом став тип конструкції дорожнього одягу зі збільшенням глибини влаштування дорожнього одягу до 56 см замість 34 см за рахунок влаштування двох додаткових шарів:

– ґрунту з піщано-гравійною сумішшю обробленої цементом;

– геогратки зі щебенево-піщаною сумішшю.

Наразі проводяться підготовчі роботи до влаштування шарів посилення дорожнього одягу. Водночас на ділянці дороги Н-02, де складнощів з облаштування шарів дорожнього одягу не виникало, ремонтні роботи не припинялися. Підрядник влаштував всі шари дорожнього одягу, в тому числі і верхній шар асфальтобетонної суміші на кільцевій розв’язці біля Канева та на підходах до неї.

Підрядна організація: ТОВ «Главшляхбуд».

Завершити оновлення автодороги Н-02 на обході міста Канева заплановано до кінця 2020 року.

One thought on “Обхід міста Канів: через складну геологію збільшують товщину основи дороги майже вдвічі”

  1. якось не можу прокласти в голові лінію від Ржищева через Канів до Софіївки,де потрібно було-б проїзжати канівською окружною…а так взагалі-щось там заглохло з цією дорогою,топчуться вже пів-року на одному місці…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *