Канівчани долучилися до Всеукраїнської акції «диктант єдності»

Попри карантин ХХ Всеукраїнський диктант національної єдності усе ж відбувся. Захід відбувся в День української писемності та мови у понеділок, 9 листопада.

Повідомляє Канівська міська рада.

До традиційної акції написання радіодиктанту долучилися школярі, освітяни, депутати фракції ВО «Свобода» Канівської міської ради (VII-го скликання),  працівники структурних підрозділів виконавчого комітету на чолі з заступником міського голови Наталією Матіновою та інші канівці, про що інформували на своїх сторінках у соціальних мережах.

Більшість у зв’язку з дотриманням протиепідемічних заходів перевіряли свою грамотність вдома або на робочих місцях. Однак осередок написання диктанту єдності було організовано і в залі засідань будинку рад.

Нагадаємо, диктант національної єдності –  це одна з культурно-освітніх подій, яку ініціювало і проводить  Українське радіо ще з 2000 року. Наразі ця ініціатива масштабним регулярним флешмобом з популяризації української мови та грамотності.

Цього року автором тексту для XX ювілейного радіодиктанту національної єдності став Іван Малкович,  а читала його популярна акторка –  Римма Зюбіна.

Фото використані із сторінок в мережі Фейсбук та власні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *