«Червона» карантинна зона: у Каневі вкотре закриваються заклади громадського харчування

У понеділок, 9 листопада, відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, в ході якої вживали відповідні заходи, реагуючи на ухвалені рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, яка засідала у п’ятницю, 6 листопада.

Повідомляє Канівська міська рада.

Так, відповідно до нового зонування у Черкаській області до «червоної» карантинної зони потрапили міста Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Маньківський та Тальнівський райони.

За словами керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика за період з 29 жовтня по 4 листопада в Каневі підтверджено 44 випадки захворювання на коронавірусну хворобу. З 5 листопада по 9 листопада (дані отримали лише сьогодні, оскільки в області не працював лабораторний центр) – захворіла 81 особа.

За словами головного лікаря Канівського Центру ПМСД Наталії Горьової 155 осіб на сьогодні перебувають на амбулаторному лікуванні.

– Хворих дуже багато! Загалом уже пів Канева не мають нюху, смаку і мають субфебрильну температуру… – наголосила Н.Горьова.

До переліку обмежень, які входять до «червоної» карантинної зони державна комісія додала ще один пункт, а саме: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо).

Відтак, у Каневі також тимчасово призупиняють свою діяльність всі заклади громадського харчування. Дозволено працювати лише в режимі замовлення з доставкою.

Також в ході засідання комісії В.Святелик наголосив, що 6 листопада Верховна Рада України ухвалила Закон, яким дозволяється за порушення маскового режиму накладати штрафи. Відтепер відсутність маски або її неправильне носіння в громадських місцях може коштувати порушникові у 170-255 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *