Чотири роки позбавлення волі отримав канівчанин за викрадену сумку

За принципової позиції Золотоніської місцевої прокуратури Канівським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя м. Канів за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно.

Повідомляє  Золотоніська місцева прокуратура.

В судовому засіданні встановлено, що чоловік, перебуваючи в м. Каневі Черкаської області, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, переслідуючи мету відкритого  викрадення чужого майна, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх діянь та бажаючи настання негативних наслідків, підійшов до потерпілої та шляхом ривка, відкрито викрав у неї сумку, в якій знаходились: жіночий гаманець з грошовими коштами.

Чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності і за вчинення злочинів проти життя та здоров’я особи, проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 2 ст. 186 КК України, призначивши покарання у виді 4 років 2 місяців позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *