«Кінезотерапія – активна реабілітація канівців»

З 11 листопада у Каневі триває голосування за проєкти, подані на Громадський бюджет-2021. Один з проектів, що пропонується цього року на голосування № 10 –  «Кінезотерапія – активна реабілітація канівців». Що несе із собою реалізація цього проєкту?

У нас сотні канівчан, серед них дітей,  із проблемами опорно-рухового апарату. І сьогодні нарешті у нас в місті з’явилася  можливість створити реабілітаційний центр, де члени канівської громади зможуть проходити курс реабілітації після хвороби та повертати собі здоров’я, де дітки вперше в житті зможуть  самостійно ступити ніжкою. Усе це стане можливим  після придбання “Універсальної кабіни для кінезотерапії та супутнього обладнання для активної реабілітації”. У  пацієнтів, що пройшли курс такої реабілітації,  поліпшиться рухливість в суглобах; покращиться корекція хибних установок опорно-рухового апарату; нормалізується нервово-психічний стан; закріпляться навички самостійного стояння та ходьби. А відтак, значно поліпшиться якість життя.

Невже ми втратимо таку можливість і не допоможемо їм? Тим більше, що всього то й потрібно – ваш голос.

Огляньтесь навколо: на своїх друзів і сусідів, батьків і матерів, дідусів і бабусь! Скільки їх!?

У перспективі вище названим проєктом буде опікуватись ГО “Канівська організація осіб з інвалідністю “Відродження” Наталії Капустян. Розміститься центр за адресою: вул. 206 Дивізії, буд.10-А, дитячий садок “Садко.” Автором даного проекту є Директор центру культури та мистецтв, канівчанка, благодійниця і просто чудова жінка Ріта Лаврентьєва.

Детальніше ознайомитися із описом і проголосувати за проєкт можна за посиланням https://budget.edem.ua/7110300000/projects

Даний проєкт під № 10 у цьому посиланні.

Поспішіть. Для голосування залишилися лічені дні..

Ми розуміємо, що всі проєкти важливі: і світлодіодний екран для громади Канівської ОТГ, і сортування сміття. Але скажіть мені: що є важливішим за здоров’я та життя дітей і кожного члени нашої громади?

Тож заходьте на посилання: 

   https://budget.edem.ua/7110300000/projects    і голосуйте.

ПІДТРИМАЙТЕ  № 10

Вселіть надію у тих, хто давно чекає на такий центр.

 Катерина Таран

One thought on “«Кінезотерапія – активна реабілітація канівців»”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *