Краще почекати наступний: у Каневі провели моніторинг наповнюваності автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів

У вівторок, 17 листопада, спеціалісти відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності спільно з представником перевізника провели моніторинг наповнюваності автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів за найбільш популярними маршрутами загального користування №5 та №1.

Повідомляє Канівська міська рада.

Нагадаємо, відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ та НС з 16 листопада у Каневі відновили свою роботу школи, дитсадки та позашкільні заклади.

Як здійснюється підвезення та чи відповідає воно вимогам карантину, з’ясовували фахівці.

У результаті перевірки встановлено, що дані маршрути забезпечені транспортними засобами в повному обсязі для виконання встановлених карантинних вимог, – повідомила начальник управління ЖКГ та екології Тетяна Стадник. – Разом з тим був зафіксований випадок, коли пасажири не реагують на зауваження та прохання. Так, на зупинці «Училище» школярі, не слухаючи порад кондуктора, заповнюють автобус вщент, а наступний автобус був майже порожній. Прохання до батьків – довести до відома школярів, що немає потреби заходити до заповненого автобуса, а краще почекати наступний. Автобуси їздять з інтервалом руху 5-10 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *