У Каневі різко зросла кількість випадків домашнього насильства

Цього року 41 сімя постраждала від домашнього насильства, про це йдеться на сайті Канівської міської ради.

Фахівці із соціальної роботи Канівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді першочергово надають соціальні послуги особам, які потерпають  від домашнього насильства. При центрі створена мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Станом на 10 грудня 2020 року до Центру надійшло 47 повідомлень, стосовно 41 сім’ї, яка постраждала від домашнього насильства (в 2019 році – 29 повідомлень, стосовно 25 сімей). Всім потерпілим особам фахівцями надані послуги консультування або соціального супроводу. Представниками Нацполіції правопорушникам винесено 6 термінових заборонних приписів.

Якщо Ви зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує загроза його скоєння, пам’ятайте, що найголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ!

Телефонуйте у поліцію «102» та повідомте, що ви потрапили у ситуацію домашнього насильства;

Звертайтеся в міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді https://www.facebook.com/kanivmcsssdm (вул. Шевченка, 49, колишній д/с «Казка», 2 поверх, каб. № 22, тел.3-42-09 та 3-12-22 моб. 063 504 92 49);

Звертайтеся у жіночий кризовий центр “Мережка” у м. Черкаси https://www.facebook.com/MerezhkaChe. Тут жінка з дітьми може проживати безкоштовно протягом шести місяців, готувати документи на розлучення, отримати психологічну та юридичну допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *