Наступного року будуть створені нові маршрути до всіх населених пунктів Канівської ОТГ

Наразі фахівці розробляють маршрути, які б задовольнили потреби громади та були економічно обгрунтовані для підприємста-перевізника.

Про це повідомляє пресслужба Канівської ОТГ.

Представники влади разом із керівником підприємства-перевізника – ТОВ «М+М» Євгенієм Маланчевим обговорили на робочій нараді можливі варіанти транспортного сполучення із населеними пунктами, що з нового року входять до Канівської ОТГ.

На сьогодні діють рейси: Канів – Межиріч, Канів – Михайлівка, Канів – Хмільна, Канів – Горобіївка і Канів – Яблунів як подовжений маршрут міського рейсу №5.

За словами представників громад наразі найбільш незручно «добиратися» до Канева жителям села Кононча та Гамарня. Так, сьогодні вони мають змогу доїхати до міста лише «черкаським» рейсом. Для цього селянам треба пішки долати відстань до 5-ти км.

Тож, присутні обговорювали перспективи продовження окремих міських рейсів до найближчих населених пунктів чи розроблення одного великого рейсу, який би охопив більшість сіл, що ввійдуть до новосформованої громади.

Порушили у залі питання, що й багато «черкаських» рейсів на сьогодні скасовані.

– У зв’язку з пандемією коронавірусу кількість пасажирів в громадському транспорті скоротилася на 30%. Люди не хочуть ризикувати і відмовляються від перевезень. Відтак, маршрути стають збитковими, тому й скорочуються. Але по завершенню карантину ці рейси буде відновлено, – пояснив перевізник.

Також обговорювали питання пільгового проїзду для селян.

Зрештою, домовилися, що фахівці вивчать всі пропозиції й кількість фактичного населення в кожному селі і розроблять маршрути, які б максимально задовольняли потреби громади та були економічно обґрунтовані для підприємства.

One thought on “Наступного року будуть створені нові маршрути до всіх населених пунктів Канівської ОТГ”

  1. Яблонев,утром удачное время отправки .а вот 15.00ч неудобное.приедь на базар и ждать вечера .едем 10.-11.00часов черкаским и едем пешком старые люди такое расстояние большое… Так кому сделали отправку 15.00с Канева .ведь идёт автобус утром полный .а в 15.00пустой 1-2человека едет .сколько просили изменить только обещали так и ходим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *