Два кисневі концентратори для лікарні та м’ясні набори для медперсоналу напередодні Нового року передали представники МХП

Напередодні Нового року благодійна організація “Благодійний фонд “МХП-Громаді” передала два кисневі концентратори Канівській ЦРЛ.  Вартість обладнання становить 60 тисяч гривень.
Про це йдеться на фейсбук-сторінці організаці.
– Як соціально відповідальна компанія, ми ще навесні розпочали й нині продовжуємо підтримувати медичні заклади закуповуючи необхідне медобладнання та засоби захисту. Сьогодні для потреб Канівської ЦРЛ передано ще два кисневі концентратори, які допоможуть у збереженні здоров’я та життя пацієнтів, – зауважив заступник голови правління з корпоративно-соціальної відповідальності МХП Ігор Лещенко.
У свою чергу директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна наголосила, що Миронівська птахофабрика підтримує дії благодійного фонду й також долучається до підтримки медиків: «Влітку ми спільно ініціювали проєкт «Соціальний магазин для медиків», завдяки якому вони мають змогу купувати курятину за пільговою ціною. Крім того, протягом останніх місяців підприємство двічі виділяло кошти для придбання розхідних матеріалів для проведення тестувань. Також вже не перший рік птахофабрика щомісяця виділяє продукцію для харчування пацієнтів стаціонарних відділень ЦРЛ».
Поздоровляючи головного лікаря Канівської ЦРЛ Віру Шапошник та увесь колектив лікарні з прийдешнім Новим роком, Ольга Форостяна повідомила, що на підприємстві для них приготували подарунок: «Рік, що минає видався непростим для всіх, але найскладнішим – для вас, медиків. Тому ми вирішили до свят підтримати вас та виділити продукцію підприємства для всього колективу».
До слова, вже сьогодні-завтра кожен працівник Канівської ЦРЛ та Канівського ЦПМСД отримає по тушці курчати-бройлера. Загалом передбачено вручити продукцію для 460 осіб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *