Міський голова перерахував назви вулиці, де найближчим часом планують провести ремонт доріг

Міський голова звернувся до проєктної організації ДП «Укрдіпродор» (м. Черкаси) з проханням до початку весни виготовити кошторисну документацію для виконання ремонту дорожнього покриття канівських вулиць.

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Ремонт планують провести на наступних вулицях: Кобзарева (від повороту на вул. Князя Святослава), Червоний Яр, Толстого, Франка, Канівська, Чупилки (частину), Гагаріна (частину), Ломаки.

Ремонтні роботи  дорожнього покриття відбудуться і при в‘їзді по вул. Енергетиків до вул. Костенко і безпосередньо на вул. Костенка.

«До наших планів входить капітальний ремонт вулиць Татарченка і Приймака з прилеглими провулками, а також вул. Варинського ( проєктна документація на ці вулиці виготовлена в попередні роки і потребує актуалізації)», – додав міський голова.

Традиційно, в першу чергу проведено поточні ремонти дорожнього покриття центральних магістралей (проїздом яких користуються переважна більшість канівців і гостей міста).

«Якщо нам пощастить і ми залучимо кошти інших джерел, окрім міського бюджету, то зможемо виконати асфальтування й інших вулиць»,  – наголошує очільник міста.

До того ж, зараз проводимо узгодження обсягів робіт на вулицях Енергетиків та Шевченка за цільові кошти Державного бюджету, що виділені обласному бюджету після візиту в Канів Президента України Володимира Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *