У Каневі проведуть «круглий стіл» щодо доцільності підвищення тарифів

Жителі Канівської громади порушили питання про підвищення тарифів на комунальні послуги  під час засідання сесії міської ради.

Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.

Канівський міський голова Ігор Ренькас повідомив присутнім, що на минулому тижні виконавчий комітет підтримав звернення до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо ситуації з підвищення цін на газ, послуг з розподілу природного газу та електроенергії. З відповідною ініціативою цього дня звернулися і представники Канівської міської ради.

Однак, канівчани зауважили, що окрім електроенергії продовжують зростати тарифи і на інші комунальні послуги, зокрема, за воду, тепло та послуги ЖЕКу, які встановлюються на місцях.

– Одними із першочергових складових тарифів наших комунальних підприємств є вартість електроенергії, газу та розмір мінімальної заробітної плати. Піднімається ціна на них – відповідно ми змушені піднімати й тарифи. Інакше – ми просто погубимо наші комунальні підприємства, – пояснив І.Ренькас. – Разом з тим депутати також порушують питання доцільності та економічного обґрунтування збільшення тарифів. Тому плануємо з цього питання провести спільний захід, такий собі «круглий стіл», за участі членів депутатського корпусу Канівської міської ради, очільників та представників комунальних підприємств міста, а також жителів Канева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *