У прибиранні Канева від снігу задіяна вся спецтехніка, проте людський фактор подекуди стає на заваді

Вся техніка та всі працівники КП «Місто» задіяні на прибиранні снігу на вулицях Канівської громади. Про це газеті «КаніВчанка» повідомив керівник підприємства Дмитро Шайдаров.

Допомагає розчищати вулиці нашого міста від снігу і спецтехніка підприємств «Канів-Граніт» та «БВМ-Транс». Проїзну частину посипають піщано-соляною сумішшю.

–  Найбільшу увагу працівники КП «Місто» приділяють дорогам І категорії. Це ті вулиці, якими курсує громадський транспорт, далі йдуть вулиці з приватними секторами,  – розповідає Дмитро Шайдаров.  –  Працюємо в посиленому режимі. Зрозумійте, водії не можуть працювати 24 години на добу, ми намагаємось чергуватися та робити все можливе,щоб розчистити дороги.

Дмитро Олександрович наголошує, що окрім погодних умов, людський фактор стає на заваді в роботі комунальників. Водії залишають свої автівки обабіч вулиць так, що спецтехніка, яка в нічний час мала прочистити вулицю, елементарно не змогла проїхати нею. Або для прикладу в районі Бесарабії паркани виступають занадто на проїзну частину, що не дає змогу спецтехніці заїхати навіть на вулицю.

One thought on “У прибиранні Канева від снігу задіяна вся спецтехніка, проте людський фактор подекуди стає на заваді”

  1. Вулицю Голубця яка знаходиться на копанях так і не розчистили, мати з дитиною розчищали по 6годин доріжки з переметами в пояс щоб можна було хоч якось дійти до школи сухими. В наказі було вказано що вулиці Бузницького,Яблунівська,Голубця потрібно розчистити,так як там проживає багато стареньких і дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *