У Степанецькій новозбудованій амбулаторії мокріє стеля

Днями голова Черкаської райради Олександр Василенко провів робочу зустріч з Бобрицьким сільським головою Оленою Штефан, Ліплявським сільським головою Сергієм Геращенком та Степанецьким сільським головою Олександром Яременком. В ході зустрічі учасниками наради були підняті ряд важливих та актуальних питань, які турбують жителів громад.

Зокрема, обговорили питання пільгового перевезення громадян у громадському транспорті, функціонування закладів охорони здоров’я, освіти та інше.

Так, на сьогодні в новозбудованій амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Степанці є проблема щодо роботи примусової припливно-витяжної вентиляції, що призвело до замокання стелі навколо вентиляційних шахт. В цьому ж закладі виникла складна ситуація з забезпеченням працівників автотранспортом. Степанецькою сільською радою прийняті відповідні рішення щодо прийняття у власність легкового автомобіля HAVAL H2, але до цього часу він у розпорядження громади не переданий.

Аналогічні проблеми виникають і в інших громадах Черкаського району. В результаті проведеної зустрічі були намічені дієві кроки та шляхи вирішення піднятих питань. Керівники громад домовилися про подальшу співпрацю.

За інформацією організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Черкаської райради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *