Канівські захисники можуть розраховувати на одноразову фінансову допомогу

Учасники бойових дій з усіх населених пунктів Канівської громади продовжуватимуть отримувати одноразову грошову допомогу з коштів місцевого бюджету.

Про це йдеться на сайті Канівської міської ради.

Цю допомогу зможуть отримати учасники Операції об’єднаних сил, учасники війни, бійці-добровольці, яким надано статус учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, які є зареєстрованими мешканцями Канівської міської територіальної громади.

Підставою для надання грошової допомоги є перебування громадянина на обліку в управлінні соціального захисту населення, заява на ім’я міського голови та підтверджуючі документи, зокрема, копії довідки про безпосередню участь в ООС або посвідчення учасника бойових дій (ООС), учасника війни, бійця – добровольця, паспорт, ідентифікаційний код, номер особистого рахунку з реквізитами банківської установи, акт обстеження матеріально-побутових умов.

У разі перебування учасника ООС в зоні операції (продовження служби) з відповідною заявою для отримання грошової допомоги може звернутися його дружина. Якщо учасник  ОСС не перебуває в шлюбі чи розлучений, то це можуть зробити повнолітні діти чи інші близькі родичі: батько чи мати, дідусь чи бабуся. У разі звернення членів сім’ї необхідно додати свідоцтво про шлюб або документи, що підтверджують спорідненість заявника з учасником ОСС.

Одноразову грошову допомогу  захисники України отримують з 2014 року, коли розпочалися бойові дії на сході нашої країни. За період до 2021 року її отримав 231 захисник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *