За яких умов жителі Канівської громади зможуть отримати фінансову допомогу на лікування від міської ради?

Жителі Канівської ОТГ й надалі можуть розраховувати на одноразову матеріальну допомогу. Розмір фінансової підтримки визначається індивідуально, залежно від конкретного випадку.

Відповідне рішення ухвалив виконком, передає пресслужба Канівської міської ради.

Як і раніше допомогу зможуть отримати мешканці громади, які потрапили у складні життєві ситуації, мають скрутне матеріальне становище, потребують коштів для проведення дорого вартісного лікування чи придбання засобів реабілітації (ортези, протези) та за інших особливих обставин.

Відповідна допомога надається ветеранам, учасникам бойових дій, особам з  інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, малозабезпеченим верствам населення за рахунок коштів  передбачених на виконання міської комплексної  програми «Турбота» . Остаточний розмір допомоги визначається індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану, складності проблеми заявника та наявних коштів.

Підставою для отримання такої допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови. Для розгляду питання про виділення одноразової матеріальної допомоги необхідні наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, соціальний рахунок, медична довідка, копія посвідчення ветерана, учасника бойових дій,  особи з  інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, акт обстеження матеріально-побутових умов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *