Цьогоріч у центрі міста планують відкрити ще одну громадську вбиральню

В центрі міста Канева донині відсутній громадський туалет. Проте вже цьогоріч можливо цю проблему вдасться владнати.

Про це йдеться на сайті Канівської міської ради.

 В Яблуневі будуємо туалет, в Межирічі – будуємо, а в Каневі скільки б не обговорювали «віз і досі там», – нарікали люди під час останнього сесійного засідання.

Однак, за словами радника міського голови Миколи Москальця, є велика ймовірність, що туалет у центрі Канева все ж побудують, і навіть у цьому році.

– У серпні минулого року Канів відвідав Президент України Володимир Зеленський і в ході візиту оглянув канівський довгобуд – міський будинок культури (Шевченківський культурний центр) та пообіцяв його добудувати, – нагадав М.Москалець. – Того ж року кошти з державного бюджету на канівський будинок культури були виділені області. Нині тривають активні перемовини та робочі зустрічі щодо цього проекту: переглядаються кошториси, визначається забудовник, планується додаткове фінансування тощо. Але хочу зауважити, що в проекті щодо будинку культури передбачено й будівництво громадського туалету (напроти «військкомату» та готелю «Замок Рода»). В кошторисі гроші на це закладені. Тому сподіваємося, що Канів невдовзі отримає і добудований будинок культури і нову громадську вбиральню у центрі міста.

One thought on “Цьогоріч у центрі міста планують відкрити ще одну громадську вбиральню”

  1. 40 РОКІВ ТОМУ ПРОЕКТУВАЛИ БУДИНОК КУЛЬТУРИ, тепер це Шевченківський центр. Тоді якийсь дурак напроектував туалет не в самому центрі міста. де зупиняються автобуси, а біля військкомату. Минуло скільки років, а нічого не змінилося. На який дурень добудовувати оту руїну біля військомату, вкладати мільйони, коли туалет потрібний у центрі міста, на площі Шевченка.
    Та купіть ви модульний туалет, у Києві, в центрі міста їх ставлять, навіщо витрачати мільйони? Поставте за зупинкою на площі Шевченка і питання буде вирішене раз і назавжди.
    Ні, ви над цим питанням десятиліттями ламаєте голову аби не зробити для людей щось позитивне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *