Електронна петиція, щодо будівництва спортивного комплексу в Каневі, вже зібрала майже необхідну кількість голосів

На електронній платформі Олег Підгірний створив петицію, щодо будівництва канівського спортивного комплексу. Станом на 15 березня вже вдалося зібрати 94 підписи.

Передає журналіст газети “КаніВчанка”.

Як зазначає автор, будівництво спортивного комплексу дозволить забезпечити якісними умовами тренувань сотні дітей, що займаються різними видами спорту. Надасть змогу  проводити змагання з багатьох видів спорту всіх рівнів – міських, обласних та всеукраїнських.  Канівська дитячо-юнацька спортивна школа могла б отримати своє постійне місце для проведення навчально-тренувального процесу у зимовий період

У своєму повідомленні Олег Підгірний повідомив, що у лютому 2016 року секретарем Канівської міської ради Ткаченко С.С. була зареєстрована перша місцева петиція в м. Каневі. Її назва «Реконструкція спортивного модуля ОРСК на територіїі КП «Міський стадіон». 50 не байдужих канівчан поставили власноруч свій підпис під петицією. Саме тому її не має в реєстрі електронних петицій міста.
4 березня 2016 р. за ініциативи міського голови Ренькаса І.О. відбувся круглий стіл відносно петиції. Були запрошені керівництво ПАТ ЕМЗ «Магніт», спортивний актив міста, депутати міської ради, директор КП «Міський стадіон», члени міськвиконкому. Реконструкція модуля потягнула за собою ряд проблем, які потребували невідкладного вирішення: оновлення входу та в’їзду на стадіон, освітлення спортивних майданчиків, опалення, заміна вікон, полив футбольного поля, заміна штучного покриття міні-футбольного поля, будівництво туалету в приміщенні, ремонт роздягалень та душових кімнат, заміна дерев’яних трибун на пластикові та інші. І якось за вирішенням цих проблем ( деякі з них так і не вирішені ) владою була забута основна мета петиції – реконструкція модуля.
Саме тому 3 квітня 2018 року тренером ДЮСШ Циба С. І. була зареєстрована нова місцева електронна петиція «Будівництво спортивного модуля ОРСК на КП «Міський стадіон». Протягом тижня було зібрано необхідні 100 підписів (хоча надається 3 місяці). Це ще раз підтвердило зацікавленість містян у будівництві спорткомплексу .
3 травня 2018 р. в ході чергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про електронну петицію «Будівництво спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». У рішенні, зокрема, йдеться про підтримку електронної петиції та передбачення проектом бюджету розвитку м. Канева на 2019 рік співфінансування будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». До 1 вересня 2018 р. відділ комунального майна та земельних ресурсів мав провести відведення земельної ділянки для будівництва спортивного модуля ОРСК на території КП «Міський стадіон». Але далі ухвали цього рішення нічого зроблено не було.
У 2020 році був обраний новий склад депутатів міської ради. Саме їх рішення може надати новий поштовх у вирішенні такого важливого питання для всіх мешканців Канівської ОТГ – будівництво спортивного комплексу .

Нагадаємо, що відповідно до Положення про електронні петиції у місті Канів саме 100 підписів є необхідною умовою для розгляду петиції уповноваженим виконавчим органом міської ради. 

Проголосувати за петицію можна за посиланням.

One thought on “Електронна петиція, щодо будівництва спортивного комплексу в Каневі, вже зібрала майже необхідну кількість голосів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *