Канівська громада отримає новий шкільний автобус

Кошти на це за умови співфінансування виділяються з обласного бюджету, повідомила начальник відділу освіти Надія Голда .

Про це повідомляє пресслужба Канівської міської ради.

Так, за словами Н.Голди, реформа децентралізації, запроваджена в державі, охоплює практично всі сфери нашого життя, в тому числі, й освіту.

– По закладах освіти йде масове укрупнення. Для цього, зокрема, з держави виділяються кошти на додаткове придбання автобусів, – пояснила освітянка.

Нагадаємо, Канівська міська рада також розпочала процес ліквідації двох навчальних закладів – Лучанської школи та Конончанської гімназії. Тож для жителів Канівської міської територіальної громади питання підвезення школярів до навчальних закладів набуває ще більшої актуальності.

– Ми чекаємо на шкільний автобус, який буде придбано за умови співфінансування 10/90, де 10% від вартості суми автобуса виділяється з міського бюджету, а 90% – з обласного, – повідомила Н.Голда.

За словами начальника відділу освіти придбання шкільного автобуса планувалося ще раніше – щойно Канів об’єднався з Яблуневом, але минулого року на заваді стала епідемія коронавірусу.

Депутати підтримали освітян та внесли відповідні зміни до міської Програми «Шкільний автобус», яка діятиме впродовж 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *