Змінено графік руху міських автобусів по маршруту №2 та №4 на 22 травня

У зв’язку із проведенням урочистих заходів з нагоди 160-ї річниці перепоховання Т.Г. Шевченка у м. Канів буде змінено графік руху автобусних маршрутів №2 та №4 на 22 травня.

Повідомляє Канівська міська рада.

Відтак, час відправлення від зупинки вул. Бузницького переноситься з 9-35 на 9-45, а час перерви зміщується з 14-35 на 15-35.

Також повідомляємо, що в цей день, а саме в суботу 22 травня, буде надано додатковий автобус з часом відправлення з пл. Соборна до музею Т.Г. Шевченка о 10-15.

One thought on “Змінено графік руху міських автобусів по маршруту №2 та №4 на 22 травня”

  1. Перевізник самостійно забезпечує у повному обсязі перевезення пасажирів відповідно до умов договору про організацію перевезень або дозволу, в тому числі резервними автобусами, на випадок виходу автобуса з ладу чи збільшення пасажиропотоку. 36. У разі виникнення потреби в короткочасному залученні додаткової кількості автобусів для задоволення підвищеного попиту на перевезення міським або приміським маршрутом замовник перевезень видає перевізникові тимчасове рішення про використання для перевезень додаткових автобусів на строк до трьох діб, якщо це передбачено умовами договору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *