У Канівській ЦРЛ приймають пацієнтів у оновленому відділенні

Нова якість обслуговавуння, комфортні умови праці. Все це – реальність у Канівському приймальному відділенні. Його реконструювали у межах програми Президента України #ВеликеБудівництво.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Потужне, сучасно обладнане відділення працює у Канівській районній лікарні. Тут обслуговують близько 50-ти тисяч громадян.

Реалізували проект державник коштом. На ремонт і облаштування відділення спрямували понад 7 млн 600 тис. грн.

Розпочали роботи у відділенні наприкінці минулого року. Відтоді тут замінили всі внутрішні мережі, відновили приміщення, зробили тут сучасний свіжий ремонт. Також провели обмеблювання, завезли нову медичну техніку. Зокрема апарат УЗД та томограф. Коштом місцевого бюджету докуповують й інше обладнання.

One thought on “У Канівській ЦРЛ приймають пацієнтів у оновленому відділенні”

  1. Коли ж запрацює той томогаф комп’ютерний, щоб не їздити до Черкас, коли лапароскопічні операціїї робитимкть у Каневі? Обладнання є, а от що робить адміністрація райлікарні, керівництво міста, щоб спеціалісти для цього обладання були? Можна ж перебудувати той же колишній готель “Дніпро” і дати лікарям квартири, то й приїдуть спеціалісти. Є інші варіанти. Адміністрації лікарні, в особі Віри Шапошник, потрібно не боятися, далі Канева не зашлють, авимагати від влади міста вагомої уваги до лікарні. Ковід показав: є гроші. немає, а лікуватися усім в райлікарні доводиться : мер ти чи двірник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *