У Бобрицькій громаді розпочали ремонтувати дороги

Літо – сприятлива пора для проведення ремонтів на шляхах. У Бобрицькій громаді з початку року саме на поточні ремонти доріг комунальної власності було закладено кошти загальною сумою близько 2 мільйони 225 тисяч гривень.

Повідомляє КаніВчанка із посиланням на інформацію Бобрицької громади.

Як пояснила заступниця Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Людмила Коробочка, у цьому році планується провести поточні ремонти доріг комунальної власності в селі Бобриця (по вулиці Федоренка) – на загальну суму близько 770 тисяч гривень, у селі Литвинець (вулиця Сердюка) – на 676 тисяч гривень та в селі Пшеничники (по вулиця Яровій) – на суму близько 690 тисяч гривень. Проведення поточного ремонту доріг включає в себе планування узбіч ручним та механізованим способами, улаштування підстильних та вирівнювальних шарів основи з щебенево-піщаної суміші та улаштування покриттів товщиною 4 см із гарячих асфальтобетонних сумішей.

У середині червня цього року через державні закупівлі було проведено тендерні торги на виконання вищезгаданих робіт. Перемогу в торгах отримало Приватне підприємство «Канів-Граніт», який на сьогодні і здійснює роботи, обумовлені в усіх трьох договорах.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Відремонтовану вже вулицю Федоренка 11 липня відкривали  бризками шампанського та схвально-захопленими вигуками, гуртовим застіллям та піснями-жартами-танцями. А ще – подякою Бобрицькій сільській раді, очільниці громади Олені Штефан та її заступниці з питань діяльності виконавчих органів Людмилі Коробочці, адже саме за їхньої активної участі та старанням на цій ділянці Бобриці тепер замість простого грунтового шляху, що був майже непроїзним у дощову погоду, прокладено асфальтовану дорогу, де і дітлахи можуть покататися на велосипедах чи самокатах, і безпроблемно у будь-яку погоду можна під’їхати на авто.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, people eating, люди сидять, їжа та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди сидять, people eating та на відкритому повітрі

One thought on “У Бобрицькій громаді розпочали ремонтувати дороги”

  1. цікавить ремонт вулиці Березина в с Литвинець бо там не то шо проіхати а й пройти не можна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *