У Канівській школі №6 встановили протипожежну сигналізацію

Встановлення автоматичної пожежної сигналізації ˗ один з найголовніших чинників у створенні та забезпеченні безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу. У Канівській громаді поетапно проводяться роботи із встановлення автономних систем пожежної сигналізації у закладах освіти.

Повідомляє Канівська міська рада.

Відтак в рамках підготовки навчальних закладів Канівської міської територіальної громади до нового навчального року нещодавно завершилися роботи з облаштування автономної пожежної сигналізації в Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Минулого четверга, 22 липня, за участі провідного інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Сергія Мусієнка, директора ТОВ «Укртехнобез» та представника відділу освіти Людмили Анісімової було проведено її перевірку та підключено до пульту пожежного спостерігання.

Директор навчального закладу Валентина Мартинович зазначає, що належний рівень пожежної безпеки – основне завдання адміністрації школи.

– Як керівник навчального закладу я прагну створити умови для відповідного навчання та забезпечення належного рівня пожежної безпеки, ˗ каже директор школи В. Мартинович. ˗ А завдяки спільним зусиллям міського голови Ігоря Ренькаса та депутатського корпусу ось нарешті і в нашій школі встановлено пожежну систему оповіщення.

Міський голова Ігор Ренькас в свою чергу підкреслив, що кожного року необхідно виділяти кошти з міського бюджету та встановлювати системи сучасної пожежної сигналізації хоча б в одному закладі освіти Канівської  громади, адже це насамперед безпека наших дітей.

– Я ставлю пріоритетне завдання перед керівниками відділу освіти та фінансового управління виконавчого комітету профінансувати ці роботи в першу чергу, – додав Ігор Ренькас.

До слова, загальна вартість обладнання пожежної сигналізації в СШ №6 склала 300 тис. грн., які було виділено з міського бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *