Провулок «Радгоспний», що у Межирічі, перейменовано на «Музейний»

Минулого четверга, 22 липня, у Межирічі, що входить до складу Канівської міської територіальної громади, проходили громадські слухання з питання перейменування провулка «Радгоспний».

Повідомляє Канівська міська рада.

Для участі у заході зареєструвалося 12 жителів Канівської громади, серед яких:  мешканці Межиріча, громадські активісти та представники влади. Головучою на громадських слуханнях обрали заступника Канівського міського голови Галину Москаленко. Вона повідомила присутнім, що перейменування проводиться відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Учасники громадських слухань детально розглянули пропозиції, які надійшли щодо нової назви провулку. Так, старожил села Межиріч Степан Братанін виступив з пропозицією перейменувати провулок «Радгоспний» на «Музейний». Чоловік нагадав, що в далекі 1960-ті роки його так і планували найменувати, однак щось завадило. Його односельчанка Валентина Осауленко в свою чергу запропонувала ще одну назву провулку ˗ «Археологічний».

По закінченню розгляду та обговорення пропозицій відбулося голосування, згідно з яким присутні одноголосно (12 «За») підтримали варіант перейменування провулка «Радгоспний» на провулок «Музейний».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *