У Каневі в яму провалився автобус з туристами

26 вересня у Каневі в яму провалився автобус, який перевозив туристів. Дорожня аварія сталася на колі біля ринку на державній дорозі, яка проходить через Канів. Автобус провалився одним із задніх коліс, повідомив  Микола Фесенко.

“Як Служба автомобільних доріг в Черкаській області обслуговує державну дорогу , яка проходить через Канів… Цікаво, чи приїдуть туристи вдруге після такого аварійного драйву – провалу сучасного автобуса в яму глибиною 65 см.на державній дорозі Н-02.

На що вже терміново відреагували…. дорожна патрульна поліція-склавши протокол за викликом громадськості, а депутат Черкаської облради від ВО «Черкащани» Володимир Братаніч разом зі своїми колегами з місцевих рад, вже вдруге звернулися до Служби автомобільних доріг України та до голови Черкаської ОДА щодо термінового ремонту вказаної аварійної ділянки дорожньої розв’язки на державній дорозі Н-02 в місті Канів», – зауважив у своєму пості Микола Фесенко.

За коментарем Служби автомобільних доріг :

“На кільцевій транспортній розв’язці на автодорозі Н-02 у місті Канів не відбувається водовідведення через те, що не працює міська зливова каналізація. А тому постійно відбувається перезволоження асфальтобетонного покриття та його передчасне руйнування.

Для покращення ситуації зі станом покриття на цій ділянці автодороги Н-02, комунальним службам міста Канева необхідно відремонтувати зливову каналізацію, дощоприймальні колодязі та дощоприймачі для відновлення постійного відведення дощових води з проїзної частини автодороги.

Тому дана ділянка автодороги Н-02 у місті Канів потребує спільного капітального ремонту разом з комунальним службами Канева, які мають відремонтувати підземні комунікації, ливневу каналізацію, яка має забезпечити водовідведення з проїзної частин дороги.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *