Хто відповідає за ремонт транспортної кільцевої розв’язки біля міського ринку в Каневі?

«Чому ви не ремонтуєте транспортну кільцеву розв’язку? Тобто «не наша» дорога? Це центральна вулиця Канева!» – такі питання все частіше ставлять жителі та гості нашого міста на сторінках у Facebook. Особливо актуальними ці запитання стали після нещодавнього інциденту з туристичним автобусом, який «застряв» у ямі, що утворилася на проїжджій частині цієї дороги.

Відповідно до законодавства України місцева влада може ремонтувати лише власні та комунальні дороги. Відповідно до акту прийому-передачі від 16 грудня 2010 року транспортну кільцеву розв’язку дороги Н-02 та вулицю Енергетиків в Каневі було передано на баланс Державної служби автомобільних доріг.

Повідомляє Канівська міська рада.

Тож з 2010 року саме ця служба займається обслуговуванням та ремонтом «кругової» дороги в нашому місті. За інформацією Служби автомобільних доріг в Черкаській області швидке руйнування дорожнього покриття на частині цієї дороги відбувається за рахунок відсутності відведення дощових та талих вод з проїжджої частини.

Слід зазначити, що транспортну кругову розв’язку в Каневі було побудовано ще в 1971 році. Тоді ж і було облаштовано водовідведення та колодязь приймання дощової і талої води, який розташували на проїжджій частині «кругу».

В результаті проведення поточних ремонтів дорожнього покриття на цій дорозі, на решітку, яка закриває колодязь приймання води, було накладено асфальтно-бетонне покриття.

З великою ймовірністю можна сказати, що розчистка цієї решітки і прочищення водовідводної труби не дасть бажаного ефекту по відведенню дощових і талих вод із проїжджої частини кругової розв’язки. Адже станом на сьогодні решітка колодязя приймання води знаходиться по рівню дороги значно вище від того місця де постійно утворюється калюжа, в результаті якої руйнується дорожнє покриття. До того ж саме дорожнє полотно дуже просіло в наслідок постійного потоку великовагового транспорту.

Ми погоджуємося, вирішення цієї проблеми можливе лише у спільній роботі із Службою автомобільних доріг Черкаської області. І тому наголошуємо, що під час розробки проекту реконструкції транспортної розв’язки дороги Н-02 обов’язково необхідно передбачити нову систему водовідведення дощових і талих вод із проїжджої частини цієї дороги.

Ми надіємось, що це питання нарешті вирішиться і жителі та гості Канева назавжди забудуть про калюжу та великі ями на «кругу» біля центрального ринку.

One thought on “Хто відповідає за ремонт транспортної кільцевої розв’язки біля міського ринку в Каневі?”

  1. По городу валом мест с гигантскими лужами. В пору рейтинг луж составлять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *