У Каневі триває обстеження суб’єктів підприємництва щодо наявності трудових договорів з найманими працівниками

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Канівської територіальної громади провела ряд вибіркових обстежень суб’єктів підприємницької діяльності на території міського ринку щодо оформлення трудових договорів з найманими працівниками та забезпечення їх мінімальною заробітною платою.

Про це повідомляє Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

До складу робочої групи входять директорка Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ Надія Коломієць, головна спеціалістка з питань охорони праці відділу з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Канівської міської ради Тетяна Зоць та начальниця Канівської ДПІ Головного управління ДПС у Черкаській області Марта Негруца.

Членами робочої групи було поінформовано працівників і роботодавців про ризики незадекларованої праці та проведено роз’яснювальну роботу щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Мета заходу – сформувати свідоме ставлення громадян до офіційної трудової зайнятості, наголосити на необхідність дотримання вимог податкового законодавства, охорони праці та санітарно-епідеміологічних норм.

Під час інформаційних відвідувань роботодавцям було наголошено про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *