У Каневі відкрили перший активний парк

Займатися спортом з віртуальним тренером відтепер можна у канівському сквері «Міст-побратимів», що на озері Лимарка. У четвер, 7 жовтня, тут урочисто відкрили перший у місті активний парк, який є частиною програми президента «Здорова Україна».

Повідомляє Канівська міська рада.

На території парку розміщено різнорівневі турніки та паралельні бруси – для силових вправ. Також тут є лавка – для підтримання м’язів у належному тонусі. Шведську стінку, аби розвивати гнучкість та майданчик для занять фітнесом. Поруч з встановленими елементами можна побачити таблички з QR-кодами. Відсканувавши їх за допомогою смартфону, можна обрати рівень складності вправ та ознайомитися з технікою їх виконання.

На відкриття активного парку прибули численні гості – заступник голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко, Канівський міський голова Ігор Ренькас, секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, начальник управління у справах сімʼї,молоді та спорту Черкаської ОДА Іван Солодкий, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті Андрій Більда.

– Активні парки – локації здорової України. Саме розвиток спорту та наближення заняттям спортом – це і є той основний меседж, який закладений у програму «Здорова Україна», − наголосила заступник голови Черкаської ОДА Лариса Кошова, відкриваючи урочистості.

Заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова в свою чергу висловила подяку Президенту України, Черкаській облдержадміністрації та районній державній адміністрації за підтримку у впровадженні соціального проєкту «Активні парки».

– Коли ми все це починали, то було багато незрозумілих моментів. І з табличками, із QR-кодами…Однак, коли тут розпочали займатися дітки, то мені дуже захотілося, щоб у нас продовжувався цей проєкт. Не тільки по місту, а й по всій Канівській громаді, − підкреслила Т.Жівотова.

Секретар міської ради Оксана Пяткова під час свого виступу повідомила, що в майбутньому на території активного парку заплановано встановлення спортивних тренажерів та подальшу розбудову ціє локації.

Потому представники влади – заступник голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова, голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко та Канівський міський голова Ігор Ренькас урочисто перерізали стрічку, відкривши таким чином перший у Каневі активний парк.

Після завершення офіційної частини усі присутні насолодилися показовими виступами спортивного клубу «ІВАЗАР» та взяли участь у активній руханці.

Додамо, це 17 активний парк який відкрито на території Черкаської області..Всього ж на Черкащині заплановано відкрити 23 такі парки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *