На Черкащину насувається арктичний холод, проте ненадовго

Після морозних ночей, коли метеостанції області фіксували 1-5º морозу у повітрі та 3-7º морозу на поверхні ґрунту та температурний фон відповідав кліматичним показникам листопаду, на Черкащині відбулася перебудова синоптичних процесів на південні.

Про це повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Тепле повітря з південних широт зумовило підвищення температурного фону до вересневого. Температури вночі підвищилися до 6-8º тепла. Тобто, спостерігаються прогнозовані температурні гойдалки на фоні посиленого вітру.

Атлантичні циклони рухаються по більш північних широтах, і не мають можливості зіпсувати погоду у нашому регіоні. Тож суттєвих дощів не прогнозуємо.

Ще сьогодні та завтра завдяки домінуванню поля підвищеного тиску, у нашому регіоні сонячна, суха та тепла погода. Температури вночі 5-10º тепла, вдень 15-20º.

У суботу «невпевнене тепло» пізньої осені поступиться місцем арктичному холоду. У зв’язку з чим температура повітря знизиться, і вже вночі 25 жовтня очікуємо 5º морозу, вдень не вище 4-9º тепла.

Приємним «синоптичним сюрпризом» є те, що холод ненадовго. За попередніми оцінками, із 28 жовтня на Черкащину знову повернеться осіннє тепло. Естафету тепла перейме і початок листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *