У Канівській громаді створили комісію з дотримання протиепідемічних та карантинних вимог

Рішення «Про створення комісії по здійсненню контролю за дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог на території Канівської міської територіальної громади» було ухвалено в ході позачергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у понеділок, 15 листопада.

Про це повідомляє Канівська міська рада.

До складу комісії увійшли: керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик; начальник відділу екології та муніципального контролю Олександр Бренюк;   головний спеціаліст з питань охорони праці відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Тетяна Зоць; завідувач Канівського лабораторного відділення Олексій Лисенко, начальник юридичного відділу Наталія Лісова, головний спеціаліст відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку Ірина Рожкова, начальник відділу економічного аналізу та торгівлі управління економічного розвитку Наталія Хоміцька та представники поліції і Держпродспоживслужби (за згодою).

Комісія здійснюватиме контроль за дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог на території Канівської міської територіальної громади. Зокрема, проводитиметься фіксація виявлених порушень, роз’яснювальна робота. Також виявлені порушення будуть виноситися на розгляд засідання виконкому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *