Проїзд державними дорогами на Черкащині забезпечений

Служба автодоріг області інформує, що протягом минулої ночі на дорогах Черкаської області працювала снігоприбиральна техніка, розпочалися роботи із зимового утримання автодоріг. 26 комбінованих дорожніх машин та 14 навантажувачів забезпечували безпечний та безперебійний проїзд автотранспорту.

Дорожники цієї ночі очищали від снігу проїзну частину та обробляли покриття протиожеледними засобами. Наразі роботи із зимового утримання автодоріг продовжуються.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних дорожніх підприємств працюють у цілодобовому режимі, постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою камер відеоспостереження.

Служби автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці. Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *