Учні Ліплявського та Келебердянського ліцеїв долучилися до конкурсу «Подих осені»

У межах екологічної співпраці відділу із охорони навколишнього середовища Миронівської птахофабрики та Ліплявської громади у навчальних закладах провели конкурс «Подих осені».

Про це повідомляє ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«Загалом конкурс покликаний спонукати дітей до творчості й креативу і вони в повній мірі виконали це завдання, – зауважила Світлана Ніколаєнко, начальники відділу ОНС підприємства. – Різноманіття робіт було наскільки великим, що нам з колегами з громади було досить непросто визначитися з переможцями. Однак, традиційно, в наших активностях немає переможених, тож усі учасники отримали мотиваційні призи».

І дійсно, розмаїття робіт було неабияким! Тут і жар-птиця з квітів, і запашні фруктові кошики достатку, і овочеві букети, а головне – роботи яскраві та індивідуальні.

Все це ми мали змогу побачити ще в жовтні, днями ж, як кажуть, «нагороди знайшли своїх героїв».

Так, по три призери з обох шкіл отримали у подарунок блютус-колонки, смарт-годинники та 3-Д ручки, для всіх же учасників було придбано та вручено набори пальчикових фарб.

«Наша співпраця з Миронівською птахофабрикою триває вже не перший рік. І діти завжди з ентузіастом долучаються до всіх активностей, адже знають, що їх творчість та зусилля будуть заохочені», – підсумувала головний спеціаліст відділу освіти Ліплявської ОТГ Ірина Слободяник.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять, фрукт та у приміщенні

На зображенні може бути: квітка

 

На зображенні може бути: квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

На зображенні може бути: квітка

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *