У Каневі відбувся святковий концерт до новорічно-різдвяних свят

Найчарівніше свято, якого завжди чекають з нетерпінням дорослі та діти – це, звісно Новий рік! Саме він приносить дітям багато радості, а дорослим дає змогу хоч ненадовго відчути себе дітьми. Тож не дивно, що на передодні новорічних свят, у суботу, 25 грудня, у Канівському міському будинку культури відбувся яскравий концерт.

Звичайно, святковому заходу передувала ретельна підготовка та репетиції, але результат того вартий! Місцеві артисти співали пісні, грали на різних інструментах та демонстрували хореографічні й акробатичні номери. Але головне – це святковий настрій, яким ділились як дорослі, так і діти, їхні сяючі очі та радісні посмішки глядачів.

Розпочали концерт незмінна ведуча Оксана Кириченко та її новий партнер Євген Литвин, який вперше спробував свої сили у новому амплуа.

Під час свята глядачі могли насолодитися яскравими виступами солістів міського будинку культури, захоплюючими номерами вихованців спортивного клубу «Івазар» та неймовірною музикою у виконанні ансамблю «Здоровенькі були».

Пролунав із сцени і знаменитий «Щедрик» у новому та незвичному виконанні скрипалів Петра та Марії Шевченків, який підсилив і так уже створену казкову атмосферу наступаючих новорічно-різдвяних свят.

Неочікуваним сюрпризом для співаків були цікаві випробування від ведучої Оксани Кириченко. Так глядачі змогли впевнитися, що Євген Литвин не лише гарно співає, а й має відмінну спортивну підготовку. Під час виконання музичної композиції він зумів легко і віджиматися від підлоги, і присідати на одній нозі, і навіть ходити на руках. Людмила Салтикова згадала своє дитинство і повторила виконання першої дитячої пісеньки. Роман Лозовий зміг здивувати присутніх не лише своїм оперним співом, а й реп та рок виконанням. Марина Кузьмак продемонструвала свої вокальні дані у незвичній перевірці на знання українських селебреті. Від такого експерименту глядачі залишилися у захваті.

Яскрава концертна програма була вражаючою, а казкову атмосферу свята відчув кожен. Відділ культури виконавчого комітету Канівської міської ради, вихованці молодшої та старшої груп дитячого театру естрадної пісні «Невгамовні» (керівник Вікторія Воюцька), вихованці спортивного клубу «Івазар» (тренери Наталія Іванова, Вікторія Котляренко), ансамбль «Лілея» (керівник Леся Заміховська), народний ансамбль народної музики «Здоровенькі були» (керівник Петро Шевченко), солісти Роман Лозовий, Марина Кузьмак, Людмила Салтикова, Євген Литвин та Ірина Ткач подарували присутнім чудовий настрій і багато приємних емоцій, а також заряд позитиву на весь наступний рік.

Велика вдячність активній молоді Канева (Молодіжна рада та Арт-клуб) за допомогу у підготовці фінального номеру. А також, директору Міського будинку культури Вячеславу Вашкевичу – за яскраве світло, Олександру Кириченку та Сергію Копилову – за неймовірний звук, і звичайно, неперевершеному керівнику, мотиватору та стимулятору начальнику відділу культури Оксані Труфановій за колосальну роботу у підготовці чудового свята.

За інформацією Канівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *