11 січня у міському Будинку культури відбудеться безкоштовний показ різдвяного сімейного фільму «Заради нас»

У вівторок, 11 січня, о 18:00 в приміщенні міського Будинку культури буде проходити показ кінофільму «Заради нас». Мова оригіналу англійська з дубльованим перекладом на українську мову. Організатори заходу ˗ ГО «Всеукраїнське Молодіжне Спілкування». Вікова категорія 12 +. Вхід вільний.

Про це повідомляє Канівська міська рада.

Фільм «Заради нас» у виконанні всесвітньо відомого хору та оркестру «GRACIAS» з Південної Кореї – справжній музичний шедевр, який не залишить байдужим жодного глядача. Захід спрямований на розширення уявлення про сенс Різдва в житті кожної людини та покликаний вселити нову надію у серця людей.

Звертаємо увагу, вхід у залу міського Будинку культури можливий за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, та організаторів заходу (співробітників закладу):

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, які проведенні не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу);

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації: міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (зелені сертифікати);

  • документа щодо одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *