Канівські рятувальники отримали новий надувний човен

Новий надувний моторний човен Amigo-450 фірми «Аква-Шторм» передав рятувальникам 10 державної пожежно-рятувальної  частини Канівський міський голова Ігор Ренькас у четвер, 20 січня.

Про це повідомляє Канівська міська рада.

Новий плавзасіб було придбано за кошти міського бюджету. Тепер за допомогою човна у рятувальників є можливість ще ефективніше та оперативніше реагувати на потенційні небезпеки. Зокрема, плавзасіб залучатимимуть для порятунку людей, що потрапили в небезпеку на воді та під час рятувально-пошукових операцій.

˗ Передача човна для пожежно-рятувальної частини – це ще один практичний крок, необхідний для поліпшення безпеки та захисту громадян. Додам, цього року ми плануємо втілити в життя пілотний проект ДСНС, створивши на лівому березі Дніпра рятувальний пост в складі водолазно-рятувальної служби, ˗ зауважив Ігор Ренькас.

В свою чергу, начальник Черкаського районного управління Анатолій Кобко подякував керівництву громади за надану підтримку Службі порятунку та висловив сподівання щодо подальшої співпраці.

One thought on “Канівські рятувальники отримали новий надувний човен”

  1. Як голова ГО “Канівський яхт-клуб Чайка” хочу висловити підтримку цій міській ініціативі, та готовність до співпраці для порятунку людей, що потрапили в небезпеку на воді та під час рятувально-пошукових операцій, в організації рятувального посту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *