На Черкащині переселенці хотіли підпалити гуртожиток

На Черкащині переселенці, виїжджаючи із гуртожитку, сховали під плінтус тліючу суміш, яка мала спричинити пожежу. Нині ними займається СБУ.

Про це в коментарі “18000” розповів очільник управління освіти та науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Інцидент стався в гуртожитку одного з навчальних закладів області, де проживають внутрішньо переміщені особи. Виїжджаючи з кімнати, переселенці  зробили під плінтусом у підлозі закладку із тліючою сумішшю, яка мала спалахнути за кілька годин. Дим, який йшов із кімнати, помітив та затушив черговий під час обходу. Для цього довелося зірвати плінтус.

– Уже було близько до пожежі, – говорить Валерій Данилевський. – Нам відомі паспортні дані та номери телефонів тих, хто це скоїв. Розголошувати їх я не можу, однак скажу, що це були кілька осіб призовного віку.

Нині щодо цього інциденту розпочала провадження Служба безпеки України.

– Ми звернулися напряму до СБУ, бо якщо б розпочалася пожежа й загинули люди, то це могло б розцінюватися як терористичний акт, – зазначив Данилевський.

Він додав: раніше схожих проблем із ВПО у закладах обласного підпорядкування, де тимчасово проживають переселенці, не було. Єдиний інцидент до цього – свастика, яку одного разу залишили на столі в їдальні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *