Сьогодні у російських ЗМІ з’явилась фейкова інформація про те, що нібито у Черкасах на одній з вулиць облаштовані вогневі позиції.
Про це повідомила речниця ГУНП в Черкаській області Зоя Вовк.
За її словами, хоч така інформація і є неправдивою, однак потребує уваги.
“Враховуючи те, що росія б’є по цивільній інфраструктурі, така інформація може бути для нас попередженням. Тому не ігноруємо повітряні тривоги, ходимо в укриття та уникаємо місць скупчення людей. Окрім того, раджу вимкнути функцію геолокації, якщо ви не користуєтеся нею”, – зазначила Зоя Вовк.
– Із ночі на Черкащині без тривог, хай так буде і надалі, – повідомляє начальник ОВА Ігор Табурець. – Але завжди будьмо напоготові! У випадку повітряної тривоги – негайно убезпечуйтеся! Військове командування в готовності до реагування на ворожі атаки. А правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів для виявлення осіб, які сприяють діяльності ворожої армії та займаються колабораціонізмом, – уже відкрито понад 50 кримінальних проваджень. Розраховую на ваше відповідальне ставлення до власної безпеки!